АНОНС: Актор та ведучий Слава Соломка засумнівається у справедливості шоу

КУБ

Цього понеділка, 22 вересня, о 20:00 КУБ оспівають, ледве не перевершать та обвинуватять…

За мрію батька побореться з КУБом музикант Михайло! Про бажання сина виграти гроші на придбання авто, батько дізнається просто в студії програми, що змусить його не стримувати сліз!

Михайло зробить все, аби втілити мрію тата: гратиме на диску, розмовлятиме з предметами та робитиме багато різних цікавостей, котрі варто побачити…

Наступною «штурмуватиме» КУБ підполковник запасу ЗСУ – Марія! Аби, свого часу, потрапити до льотної школи Марія за місяць тренувань на турніках «витягнулася» на 2,5 сантиметри зросту! Уявіть собі, що така жінка зможе зробити заради перемоги в КУБі, а ще й якщо на кону гроші на власний літак… Та чи піддався КУБ? Побачите в понеділок!

Вперше за п’ять сезонів шоу! Актор та телеведучий Слава Соломка разом із своєю групою підтримки сумніватимуться в щирості КУБа і взагалі в справедливості шоу! Слава, навіть, втрачатиме життя, через власну неуважність!

Чи вдасться Славі довести, що в грі все підлаштовано та спеціально відкачується повітря з КУБа – ви побачите о 20.00, на СТБ! Та головне, як відповість сам КУБ на такі обвинувачення?

КУБ! За крок до півмільйона!